לאתר שוה"ם לאתר משרד הבריאות לאתר משרד הבריאות
 
  אחזור הודעת תשלום    שער השירות    שירות התשלומים הממשלתי 
 
   
אבטחה ופרטיות
צוות הקניון הממשלתי השקיע משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה. שרתי אבטחה מתוחכמים בתחום אבטחת המידע, מגינים על מערכות האתר ועל כל שרשרת החיוב ומערך האספקה.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול הלקוח והן שרתי המערכת. בכל קנייה יתבקש הלקוח להקיש את שמו וסיסמה שקבע מראש. הקשת הסיסמה תבטיח את הפרטיות הדרושה ואת הבלעדיות של כל לקוח ולקוח על קניותיו.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למספר מצומצם של אנשים שמורשים לכך. הקניון הממשלתי מבטיח כי לא יעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא יעביר מידע רגיש זה לשום גורם שלישי אחר.

התקשורת עם הלקוח פועלת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL. הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע בין השרת לדפדפן של המשתמש, כך שאף גורם שמאזין באינטרנט או שהמידע עובר באמצעותו לא יכול לצותת למידע.

פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים בבסיס הנתונים של המערכת, אלא אך ורק לצורך ביצוע הגביה ותו לא. לפיכך גם פריצה לשרתי המידע לא תחשוף את פרטי הלקוחות.

כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קנייה וקנייה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי. חשוב לציין שעל פי חוק, כאשר נעשה בכרטיס 'שימוש לרעה', כלומר שימוש בידי מי שאינו מורשה לכך, אם יודיע בעל הכרטיס על כך לחברת האשראי יושב לו סכום הקניה.

שימוש בעוגיות (cookies) - מערכת הקניון הממשלתי עושה שימוש בטכנולוגיה זו על-מנת לזהות את הלקוח במעבר בין הדפים השונים, העוגיה לא מכילה מידע אודות הלקוח, פרטים שהוזנו על-ידו או היסטוריה על פעולותיו בקניון.חסימת האפשרות לשימוש בעוגיות יגרום לבעיות בתיפקוד מול המערכת וימנע את האפשרות להשלמת קנייה.


חזור
 
 
חשוב לדעת!
התשלום מתבצע בשרת מאובטח
(עוד על אבטחה ופרטיות באתר)

לשימוש בשירות זה יש לוודא:
- אפשרות שתילת עוגיות (Cookies)

ביצוע התשלומים דרך האתר נעשה באמצעות:
כרטיסי אשראי:
ויזה כאל: ניתן לשלם עד 15,000 ₪ לפריט/אגרה בודדת,
לאומי קארד: ניתן לשלם עד 25,000 ₪ לפריט/אגרה בודדת ובתשלומי קרדיט ללא הגבלת סכום,
ישראכרט: ניתן לשלם עד 15,000 ₪ לפריט/אגרה בודדת.
 
 
  אודות     צור קשר     אבטחה ופרטיות     עזרה     תקנון     כל הזכויות שמורות 2006, מדינת ישראל ©